Karabük'te Hatice Düzduran, ayrılma aşamasında olduğu Vedat Düzduran tarafından katledildi!

Karabük'te Hatice Düzduran, ayrılma aşamasında olduğu Vedat Düzduran tarafından katledildi!

Ayrılma aşamasında olduğu Vedat Düzduran tarafından bıçaklanan Hatice Düzduran, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

Fotoğraf: Emre Orman / csgorselarsiv.org

Karabük'te Vedat Düzduran isimli erkek, ayrılma aşamasında olduğu Hatice Düzduran'ı bıçaklayarak katletti. Aynı bıçakla kendisini de yaralayan fail, tedavi altına alındı. 

Karabük 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesi 53. Sokak’ta dün akşam saatlerinde yaşanan kadın cinayetinde, iddiaya göre Vedat Düzduran, Hatice Düzduran'ın evine gitti ve aralarında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma esnasında Vedat Düzduran, Hatice Düzduran'ı bıçaklayarak yaraladı. Ardından kendisini de bıçakla yaraladı. Gürültüyü duyan komşularının haber vermesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. 

Ağır yaralanan Hatice Düzduran özel bir hastaneye kaldırıldı. Özel güvenlik görevlisi olan ve 2 çocuğu bulunan Hatice Düzduran, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

Yaralanan fail Vedat Düzduran ise Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

    DAHA FAZLA