Bursa’da bir kadın boğularak öldürüldü

Bursa’da bir kadın boğularak öldürüldü

Bursa'da bir kadın tartıştığı oğlu tarafından boğularak öldürüldü.

Bursa'da uyuşturucu bağımlısı bir şahıs, tartıştığı annesini boğarak öldürdü.  Dün sabah 02.00 sıralarında Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinde bulunan Kuruçeşme mahallesinde, uyuşturucu bağımlısı 24 yaşındaki Aykut S. henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı 55 yaşındaki annesi Nevin S. ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesiyle annesinin boğazını önce bir örtüyle sıkan Aykut S. boğuşarak kurtulmaya çalışan annesini elleriyle boğarak öldürdü.

Annesini öldürdükten sonra sokağa çıkarak 'Annemi öldürdüm' diye bağıran Aykut S., çevrede bulunan polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Olay yerine gelen ekipler Nevin S.'nin cansız bedeniyle karşılaşırken, yaptıkları incelemede boğularak öldürüldüğü tespit edildi. Aykut S. ekipler tarafından polis merkezine götürülürken Nevin S.'nin cenazesi Bursa Adli Tıp Kurumuna götürüldü. İha’nın haberine göre adam yaralama ve uyuşturucu madde suçlarından girdiği ceza evinden yeni çıkan uyuşturucu bağımlısı Aykut S.'nin ağabeyinin de 10 yıl önce aynı evde kendini astığı öğrenildi.

Şüpheli Aykut S.'nin ilk alınan ifadesinde annesinin kız arkadaşı ile olan ilişkisini onaylamadığını, bunun için istihareye yattığını ve gördüğü rüyanın etkisiyle annesini öldürdüğünü söylediği kaydedildi.

DAHA FAZLA